עבודות צבע


לרבים עבודות צבע נראות כדבר הפשוט ביותר בשיפוץ הדירה והרבה אנשים מחליטים לעשות זאת בעצמם. אמנם ההבדל ניכר בסוף העבודה, ברמת הגימור ובתוצאה שתקבלו, הרי שעבודת זו היא עבודה קוסמטית וכל פרט הכי קטן חשוב, ולכן:

עבודת הצבע מתחילה עוד לפני הצביעה עצמה, בשלב ראשון צריך להכין את המקום המיועד לצביעה, לאחר מכן בחירת סוג הצבע שבו נשתמש ולבסוף נדרשת עבודה מקצועית, מדויקת, ונקייה וכל זה על ידי הכלים הנכונים והכנת האתר לצביעה.

הכנת החדר לצביעה: על מנת לייצר תוצאה מושלמת יש להכין את הקירות לצביעה- רק ע"י תיקונים מאוד מדויקים ושיוף הקיר עד לחלקות מקסימאלית נוכל לייצר את רמת הצביעה המקסימאלית. חשוב לציין שלפעמים לא נראים לעין הבעיות שחבויות בתוך הקיר ולפעמים נדרשים תיקונים גדולים ורציניים אשר לא רק מכינים את הקיר לצביעה אלא גם משקמים אותו והופכים אותו לעמיד יותר לשנים הבאות.

בחירת סוג הצבע:

לא כל צביעה יכולה להיעשות עם אותם סוגי צבעים: תקרה, צביעה חיצונית וחדרי אמבטיה הם רק חלק מהדוגמאות למקומות עם תנאים שונים שיידרשו סוגי צבע שונים.

העבודה עצמה: לעבודה עצמה דרושה יד טובה ומדוייקת אשר תעמוד בסטנדרטים שלנו. אנו מבצעים עבודות צביעה ברמה הגבוהה ביותר, המסודרת והנקייה ביותר ללא פשרות!

כמו שאמרנו בהתחלה זוהי עבודה קוסמטית המעלה את ערך הדירה ומשנה אותה מקצה לקצה ואנו ניתן את הדעת על כל דבר גם אם הוא הקטן ביותר ולא נתפשר על פחות ממושלם!