עבודות חשמל

עבודות חשמל בשיפוצי נכסים  חשובות מאוד. הן חלק מעבודות התשתית של הבית והכרחי לעשות אותם בצורה לא פחות ממושלמת על מנת להימנע מתקלות בהמשך אשר יצריכו אותנו לפתוח קירות ולעיתים גם לעשות תשתיות חדשות, ובעיקר לשמור על ביטחוננו, עבודת חשמל פגומה יכולה לגרום לתקלות הרות אסון.

כאשר נשפץ דירה ישנה נרצה לשנות את תכנית החשמל כדי שיהיה תלת פאזי. משמעות הגדלה זו היא שהבית יחולק עם מספיק נקודות כוח עבור כל צרכני האנרגיה הגדולים, מכונת הכביסה, מקרר, תנור, כיריים חשמליות ועוד על מנת שיוכלו לפעול במקביל. חשוב לשים לב כי הגדלת התכנית לתלת פאזי מחייבת אישור של חברת החשמל. לכן עוד לפני תחילת עבודת השיפוץ חשוב ליצור עמם קשר ולתאם את הגעתם למקום. יש לשים דגש על נקודה זו, לחברת החשמל לעיתים לוקח זמן רב עד שמתאפשר להם להגיע לאתר ובמקרים רבים נוצרים עיכובים לא נעימים ומתסכלים בתהליך השיפוץ. אנו כבר מאוד מנוסים בתהליך זה, וכשניגש לשיפוץ נדע לזהות איזה בעיות יכולות להיות, ואת כל התהליך נתחיל מבעוד מועד ונמנע עיכובים מיותרים.

*בתחום החשמל ישנן לא מעט תקלות או עבודות שצריכות התייחסות מהירה ומיוחדת על מנת למנוע סיכונים מיותרים בעת השימוש ברשת החשמל. בכל עבודה או תקלת חשמל רשאי לטפל אך ורק חשמלאי מוסמך בעל רישיון חשמל בתוקף ממשרד העבודה.